روش‌های ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی پنج کالا

فروشگاه اینترنتـی پنج کالا با شرایط ارسـال زیـر 5 ساعت درتهـران، لذت خریدی متفـاوت را بـرای شمـا فراهم کرده است.

 

* روزهای عادی: روزهای کـاری هر هفته ( شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه )

* روزهای تعطیـل : روزهای جمعه و روزهایی که در کشور جمهوری اسلامی ایران تعطیل رسمی هستند.

* ساعات کاری بخش ارسال : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 19 و پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 15 میباشد.

* فروشگاه اینترنتی پنج کالا هیچگونه پاسخگویی، سرویس دهی و خدمـاتی در روزهای تعطیل نخواهد داشت.

*سفارشـات در شهـر تهران، مطابق بازه زمانی ذکر شده در زیر، توسط مشتریـان در هنگام ثبت سفارش انتخاب و در سریعترین زمان ممکن، ارسـال خواهد شد.

* هزینه ارسال مجدد سفارش، در صورت عدم حضـور مشتری در هنگام تحویل سفـارش و بازگشت کالا به فروشگاه، به عهده مشتـری میباشد.

تهران – مناطق 22 گانه

تحویل اکسپرس ( فقط شهر تهران )

در حال حاضـر طرح تحویل اکسپـرس فقط در شهر تهران ( مناطق 22 گانه ) فعال میباشد و مشتریـانی که با این روش ثبت سفارش نمایند، سفارش خود را در کمتر از 5 ساعت تحویل خواهند گرفت.

شنبه تا چهارشنبه

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 17 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 17 در روز بعد و از ساعت 9 الی 12 پس از هماهنگی با مشتری ارسال میشود.

پنج شنبه ها

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 15 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 15 در اولین روز کاری بعدی و از ساعت 9 الی 12 پس از هماهنگی با مشتری ارسال میشود.

شنبه تا چهارشنبه

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 15 در همان روز تا ساعت 20 ارسال میشود و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 15 در روز بعد و از ساعت 9 الی 18 پس از هماهنگی با مشتری ارسال میشود.

هزینه ارسـال عادی برای سفـارش های بیشتـر از 350 هزارتومان بصورت رایگـان و برای سفارش های کمتر از 350 هزارتومان مبلغ 12000 تومان و به عهده سفارش دهنده می باشد.

پس کرایه ( مخصوص تهران )

همچنین ارسال به صورت پس کرایه برای شهر تهران نیز وجود دارد که در این روش تمام هزینه ارسال به عهده ی مشتری است و مشتری می تواند خود پیک بفرستد یا فروشگاه 5 کالا با پیک های آزاد کالا را تحویل می دهد، و در تمام ساعت کاری اگر مایل به استفاده از این سرویس باشید سفارش به صورت آنی برای شما ارسال می شود. و همچنین می تواند مشتری درب منزل پس از تحویل کالا پرداخت را انجام دهد.

الو پیک یا اسنپ باکس

در این روش سفارش دهنده الو پیک یا اسنپ باکس به آدرس مغازه می فرستد ، در این روش هزینه ی ارسال با خود مشتری می باشد و سفارش به صورت آنی ارسال می شود اما این روش فقط یا از طریق سایت باید پرداخت شود یا به صورت کارت به کارت.

حومه تهران و سایر نقاط ایـران

پست 

ارسال به حومه تهـران ( دماوند، پردیس، ورامین، پرند، لواسانات، بومهن، رودهن و … ) و سایر نقاط ایـران توسط پست انجام میشود.

مدت زمان رسیدن کالا به دست مشتری 24 الی 72 ساعت کاری میباشد.

شنبه تا چهارشنبه

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 16 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 16 در روز بعد ارسال میشود.

پنج شنبه ها

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 11 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 11 در اولین روز کاری بعدی ارسال میشود.

هزینه ارسـال توسط پست + هزینه بسته بندی برای سفـارش های بیشتـر از 350 هزارتومان بصورت رایگـان و برای سفارش های کمتر از 350 هزار تومان مبلغ 12000 تومان و به عهده سفارش دهنده می باشد.

تیپاکس ( پس کرایه )

سفارش هایی که با تیپاکس ارسال می شوند به صورت پس کرایه بوده و هزینه ی ارسال با خود مشتری می باشد .